EXCELLENT EDGES

Wejdź do świata Excellent Edges, a już nigdy nie spojrzysz na inne nożyczki.

Loading...

Excellent Edges to 6 par unikatowych, najlepszych nożyczek fryzjerskich na świecie, dzięki którym zmienisz całkowicie swój dotychczasowy pogląd na strzyżenie.
Wejdź do świata Excellent Edges, a już nigdy nie spojrzysz na inne nożyczki. Niezwykła jakość i trwałość materiału gwarantują, że nożyczki spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Profesjonalny, dożywotni serwis oraz edukacja na najwyższym, światowym poziomie sprawiają, że Excellent Edges będą służyły do końca Twojej przygody z fryzjerstwem.
W Excellent Edges jesteśmy najlepsi w tym, co robimy.
Produkt zaspokoi Twoje potrzeby, a My zadbamy o to, aby służył Tobie do końca przygody z fryzjerstwem.

Sprawdź teraz!

EXCELLENT EDGES

Idealnie prosta linia i tylko jedno cięcie!

Mantaray

Nożyczki Mantaray zaprojektowane są z dwóch cienkich ostrzy, które pozwalają bardzo precyzyjnie ciąć linie bez żadnego nacisku na włosy. Smukła konstrukcja powoduje, że można ich używać pod niewielkim kątem, niemal równolegle względem ciętego włosa. Idealne do cieniowania i cięć prostych, pomagają tworzyć solidną i mocną fryzurę. Włosy nie rozdwajają się na końcach tak łatwo, jak w przypadku użycia innych nożyczek. Mantaray to najwyższa precyzja cięcia. Po prostu!

Zamów teraz!

Moc i perfekcja jakiej do tej pory nie zaznałeś.

Glider Viper

Nowe, uniwersalne nożyczki zaprojektowane z myślą o cięciu punktowym oraz chippingu, zarówno włosów suchych, jak i mokrych. Wyjątkowa konstrukcja uchwytów sprawia, że nożyczki stają się „przedłużeniem” palców. Ostre, wygięte i zaokrąglone idealnie dopasowują się do dłoni, bez względu na kąt trzymania. Nowy, geometryczny kształt ostrzy umożliwia doskonałe i silne cięcia za każdym razem. To nożyczki dla tych, dla których jakość jest zawsze na pierwszym miejscu.

Zamów teraz!

Rozmiar nie ma znaczenia, liczy się precyzja. Inne nożyczki tego nie potrafią!

Marlin Big Mouth

Marlin Big Mouth to model nożyczek przeznaczonych dla fryzjerów specjalizujących się w strzyżeniu suchych włosów. Ostrza wykonane zostały pod kątem 30 stopni, co sprawia, że należą one do najostrzejszych na świecie. Niedościgniona precyzja w strzyżeniu ślizgowym, tworzeniu separacji oraz bloków na wszystkich rodzajach włosów. Posiadają specjalny, krótki uchwyt ułatwiający kształtowanie unikatowych form fryzur. Z Marlin Big Mouth Twoje cięcia zawsze będą wyjątkowe!

Zamów teraz!

Coś więcej niż degażówki. Poczuj Barracuda i zrealizuj swoje artystyczne marzenia.

Barracuda

Barracuda to ogromny postęp naukowy w produkcji nożyczek służących do nadawania tekstury. Ząbki Barracuda pozwalają na teksturyzację pionową, cięcie punktowe oraz chipping bez żadnych szarpnięć i pozostawiania linii podczas tępego strzyżenia. Umożliwiają stosowanie wielu technik, które wcześniej były niemożliwe do osiągnięcia. Miękko, delikatnie i niezauważalnie usuwają nadmiar włosów pod każdym kątem i w dowolnym kierunku. Poczuj prawdziwą swobodę strzyżenia!

Zamów teraz!

Prawdziwy przełom w tworzeniu nożyczek fryzjerskich!

Crocodile

Nowy projekt nożyczek Crocodile umożliwia teksturowanie włosów w minutę! Dzięki nim osiągniesz idealnie prostą linię z jednoczesnym zmiękczeniem struktury włosów. Crocodile to aż 10 promieniowych zębów i 10 gniazd w każdym zębie, które idealnie nadają się do usuwania skłębionych włosów i teksturyzacji ślizgowej. Niezwykle silny stop Hitachi ATS314 pozwala na tworzenie ostrzy przeznaczonych do bardzo drobnego strzyżenia plastrowego, poślizgowego oraz punktowego. Dla Crocodile nie ma rzeczy niemożliwych!

Zamów teraz!

Precyzja cięcia i fantazyjne kształty.

Sting Ray

Nowe, uniwersalne nożyczki zaprojektowane z myślą o cięciu punktowym oraz chippingu, zarówno włosów suchych, jak i mokrych. Wyjątkowa konstrukcja uchwytów sprawia, że nożyczki stają się „przedłużeniem” palców. Ostre, wygięte i zaokrąglone idealnie dopasowują się do dłoni, bez względu na kąt trzymania. Nowy, geometryczny kształt ostrzy umożliwia doskonałe i silne cięcia za każdym razem. Glider Viper to nożyczki dla tych, dla których jakość jest zawsze na pierwszym miejscu.

Zamów teraz!

Jesteś projektantem swojego przeznaczenia. Jesteś jego autorem. Sam piszesz historię. Pióro tkwi w Twoim ręku, a wynik zależy od tego, co wybierzesz.

Lisa Nichols

Inne serie Excellent EgdesTM

W Excellent Edges jesteśmy najlepsi w tym, co robimy.

1st EDGES

EEGO

EDGES

Edukatorzy Excellent Edges

Chcemy, aby współpraca z marką EE była dla Ciebie maksymalnie komfortowa. W związku z tym zapewniamy Ci bezproblemowy serwis i opiekę posprzedażową.
Zależy nam również na Twoim rozwoju zawodowym. W tym celu, jako jedni z pierwszych, organizujemy trójetapowe warsztaty pod okiem największych czempionów fryzjerstwa, w tym ambasadora Excellent Edges w Polsce – Roberta Palmy.

Nie jesteśmy zwykłym dostawcą sprzętu fryzjerskiego.

Claus Nissen

Edukator i Ambasador marki

Karierę w zawodzie fryzjera rozpoczął w 1990 roku. W swoim dorobku ma 11 lat pracy jako wykładowca w Duńskiej Szkole Fryzjerskiej. Od 2006 roku, w roli ambasadora Excellent Edges naucza fryzjerów na całym świecie innowacyjnych zasad cięcia, dzięki którym codzienna praca staje się zdecydowanie łatwiejsza i skuteczniejsza. Claus przedstawia nowe rozwiązania stosowane podczas strzyżenia, edukuje w zakresie wydajności pracy i prawidłowej postawy ciała, aby była zgodna z zasadami ergonomii.

Pete Walstab

Excellent Edges General Manager

Fryzjer od 25 lat, swoją zawodową karierę rozwijał w najlepszych salonach w Australii, sam będąc założycielem jednego z nich. Obecnie General Manager w Excellent Edges. Od 2001 roku pracuje jako główny szkoleniowiec i trener koncentrując się na propagowaniu innowacyjnych technik fryzjerskich w oparciu o filozofię cięcia 360 stopni na całym świecie. Pete jest doskonałym obserwatorem i nauczycielem. Jego niezwykłe zdolności znajdują odzwierciedlenie w modelach nożyczek Excellent Edges, których obecny kształt ewoluował przez lata doświadczeń fryzjerów na całym świecie.

Robert Palma

Ambasador marki w Polsce

Po prostu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu – Robert Palma.
Fryzjerstwem zajmuje się od 17 lat, jest uczestnikiem wielu szkoleń w kraju i za granicą (głównie marki Schwarzkopf). Na co dzień strzyże w salonie fryzjerskim w Szczecinie. Pracuje przy sesjach zdjęciowych na terenie całej Europy, przeprowadza metamorfozy do gazet i telewizji. Człowiek z ogromną pasją, odpowiednim podejściem do klientów i ogromnym poczuciem humoru. Jednym z jego największych atutów jest nienaganna prezencja.

Patricia Hillhammar

Edukator i Ambasador marki

Mistrzyni Szwecji w kategorii Trendy z 2008 r. Kreatywność i pasja doprowadziły ją do wielu prestiżowych nagród w konkursach na całym świecie. Złote medale na Stockholm Open Hair Trend Vision, podium w finale Wella International Trend Vision Award i Wella Color to największe sukcesy niezwykle utalentowanej Skandynawki. Patricia Hillhammar jest edukatorem marki Wella, prowadzi jeden z najlepszych salonów w Szwecji i zasiada w grupie Nordic, zrzeszeniu najbardziej utytułowanych fryzjerów w Skandynawii. Od 2015 roku jest jednym z dwóch Edukatorów marki Excellent Edges w Europie.

Dostępne, zamów teraz!

Wejdź w świat nożyczek dla każdego profesjonalisty.

Zamów teraz!

Znajdź salon

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
od 8.00 do 17.00.

Znajdź na mapie!

Darmowa przesyłka

Za przesyłkę kurierską
nie płacisz nic.

Sprawdź teraz!