EEGO

Wejdź na wyższy poziom

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie,
połączone w zestaw, który zaspokaja potrzeby doświadczonego fryzjera.

To właśnie EEGO – 3 pary nożyczek fryzjerskich Excellent Edges zaprojektowanych przez Clausa Nissena, wybitnego szkoleniowca i autorytet w świecie fryzjerów, założyciela HH Simonsen.

Loading...

Kompletny zestaw EEGO składa się z nożyczek do cięcia prostego, nożyczek do cięcia punktowego i chippingu oraz nożyczek do teksturyzacji, tzw. degażówek.

Sprawdź teraz!

EEGO

NOŻYCZKI DO CIĘCIA PUNKTOWEGO

EEGO 5.5″

Excellent Edges EEGO_C-55_kopia_bez_cienia700px  nożyczki fryzjerskie
Excellent Edges punktowe  nożyczki fryzjerskie

Nożyczki do cięcia punktowego i chippingu, idealne nawet do bardzo suchych. Zaprojektowane tak, aby maksymalna moc cięcia przypadała na ostatni centymetr końcówki ostrza. Dzięki temu, cięcie może być wykonane z bardzo bliskiej odległości ze zdumiewającą precyzją.

KUP TERAZ!

DEGAŻÓWKI

EEGO 5.7”

Excellent Edges EEGO_T-5728_kopia_bez_cienia700px  nożyczki fryzjerskie
Excellent Edges barrakudykrokodyle  nożyczki fryzjerskie

Nożyczki, z którymi możesz wybrać miękką lub twardszą wydajność cięcia. Model EEGO 5,7” przeznaczony jest do teksturyzacji oraz zmniejszania objętości. Zakrzywiona konstrukcja ząbków, pozwala na proste i łatwe ciecie na ukos do włosa.

KUP TERAZ!

NOŻYCZKI DO CIĘCIA PROSTEGO

EEGO 5.8”

Excellent Edges EEGO_C-58_kopia_bez_cienia700px  nożyczki fryzjerskie
Excellent Edges proste-1-e1459334953187  nożyczki fryzjerskie

Nożyczki do cięcia prostego, pozwalają na uzyskanie idealnej prostej linii cięcia bez względu na to czy włosy są suche, czy mokre. Specjalnie zaprojektowane ostrza z wysokiej jakości stali, nie wywierają niepotrzebnego nacisku na włosy. Tną szybko i precyzyjnie.

KUP TERAZ!

Nie przep­ra­cowałem ani jed­ne­go dnia w swoim życiu.
Wszys­tko co ro­biłem,
to była przy­jem­ność.

Thomas Alva Edison

Excellent Edges logo_shdw-300x172  nożyczki fryzjerskie

EEGO: Wejdź na wyższy poziom.

Wstąp do świata nożyczek EEGO.

Wszystkie modele posiadają regulowaną śrubę centralną i asymetryczny ergonomiczny uchwyt. EEGO są wykonane ręcznie, dzięki czemu stal mikrocząsteczkowa gwarantuje bardzo długą żywotność i jakość cięcia.

ZOBACZ FILM REKLAMOWY

Inne serie Excellent EgdesTM

W Excellent Edges jesteśmy najlepsi w tym, co robimy.

Excellent Edges 1stEDGES_5-3_kopia_bez_cienia700px-300x204  nożyczki fryzjerskie

1st EDGES

Excellent Edges Hawk  nożyczki fryzjerskie

EDGES

Excellent Edges Fish-Kirt-Crocodile700x430  nożyczki fryzjerskie

EXCELLENT EDGES

Excellent Edges 1stEDGES_5-3_kopia_ucieta-e1458140570603  nożyczki fryzjerskie

Edukatorzy Excellent Edges

Chcemy, aby współpraca z marką EE była dla Ciebie maksymalnie komfortowa. W związku z tym zapewniamy Ci bezproblemowy serwis i opiekę posprzedażową.
Zależy nam również na Twoim rozwoju zawodowym. W tym celu, jako jedni z pierwszych, organizujemy trójetapowe warsztaty pod okiem największych czempionów fryzjerstwa, w tym ambasadora Excellent Edges w Polsce – Roberta Palmy.

Nie jesteśmy zwykłym dostawcą sprzętu fryzjerskiego.

Excellent Edges clausSQ  nożyczki fryzjerskie

Claus Nissen

Edukator i Ambasador marki

Karierę w zawodzie fryzjera rozpoczął w 1990 roku. W swoim dorobku ma 11 lat pracy jako wykładowca w Duńskiej Szkole Fryzjerskiej. Od 2006 roku, w roli ambasadora Excellent Edges naucza fryzjerów na całym świecie innowacyjnych zasad cięcia, dzięki którym codzienna praca staje się zdecydowanie łatwiejsza i skuteczniejsza. Claus przedstawia nowe rozwiązania stosowane podczas strzyżenia, edukuje w zakresie wydajności pracy i prawidłowej postawy ciała, aby była zgodna z zasadami ergonomii.

Excellent Edges peteSQ  nożyczki fryzjerskie

Pete Walstab

Excellent Edges General Manager

Fryzjer od 25 lat, swoją zawodową karierę rozwijał w najlepszych salonach w Australii, sam będąc założycielem jednego z nich. Obecnie General Manager w Excellent Edges. Od 2001 roku pracuje jako główny szkoleniowiec i trener koncentrując się na propagowaniu innowacyjnych technik fryzjerskich w oparciu o filozofię cięcia 360 stopni na całym świecie. Pete jest doskonałym obserwatorem i nauczycielem. Jego niezwykłe zdolności znajdują odzwierciedlenie w modelach nożyczek Excellent Edges, których obecny kształt ewoluował przez lata doświadczeń fryzjerów na całym świecie.

Excellent Edges robSQ  nożyczki fryzjerskie

Robert Palma

Ambasador marki w Polsce

Po prostu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu – Robert Palma.
Fryzjerstwem zajmuje się od 17 lat, jest uczestnikiem wielu szkoleń w kraju i za granicą (głównie marki Schwarzkopf). Na co dzień strzyże w salonie fryzjerskim w Szczecinie. Pracuje przy sesjach zdjęciowych na terenie całej Europy, przeprowadza metamorfozy do gazet i telewizji. Człowiek z ogromną pasją, odpowiednim podejściem do klientów i ogromnym poczuciem humoru. Jednym z jego największych atutów jest nienaganna prezencja.

Excellent Edges patriSQ  nożyczki fryzjerskie

Patricia Hillhammar

Edukator i Ambasador marki

Mistrzyni Szwecji w kategorii Trendy z 2008 r. Kreatywność i pasja doprowadziły ją do wielu prestiżowych nagród w konkursach na całym świecie. Złote medale na Stockholm Open Hair Trend Vision, podium w finale Wella International Trend Vision Award i Wella Color to największe sukcesy niezwykle utalentowanej Skandynawki. Patricia Hillhammar jest edukatorem marki Wella, prowadzi jeden z najlepszych salonów w Szwecji i zasiada w grupie Nordic, zrzeszeniu najbardziej utytułowanych fryzjerów w Skandynawii. Od 2015 roku jest jednym z dwóch Edukatorów marki Excellent Edges w Europie.

Dostępne, zamów teraz!

Wejdź w świat nożyczek dla każdego profesjonalisty.

Zamów teraz!

Wyłączny dystrybutor w Polsce

BEA BELEZA POLSKA Sp. z o.o., Sp.k.

ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Znajdź na mapie!

Darmowa przesyłka

Za przesyłkę kurierską

nie płacisz nic.

Sprawdź teraz!