EEGO

Wejdź na wyższy poziom

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie,
połączone w zestaw, który zaspokaja potrzeby doświadczonego fryzjera.

To właśnie EEGO – 3 pary nożyczek fryzjerskich Excellent Edges zaprojektowanych przez Clausa Nissena, wybitnego szkoleniowca i autorytet w świecie fryzjerów, założyciela HH Simonsen.

Loading...

Kompletny zestaw EEGO składa się z nożyczek do cięcia prostego, nożyczek do cięcia punktowego i chippingu oraz nożyczek do teksturyzacji, tzw. degażówek.

Sprawdź teraz!

EEGO

NOŻYCZKI DO CIĘCIA PUNKTOWEGO

EEGO 5.5″

Nożyczki do cięcia punktowego i chippingu, idealne nawet do bardzo suchych. Zaprojektowane tak, aby maksymalna moc cięcia przypadała na ostatni centymetr końcówki ostrza. Dzięki temu, cięcie może być wykonane z bardzo bliskiej odległości ze zdumiewającą precyzją.

KUP TERAZ!

DEGAŻÓWKI

EEGO 5.7”

Nożyczki, z którymi możesz wybrać miękką lub twardszą wydajność cięcia. Model EEGO 5,7” przeznaczony jest do teksturyzacji oraz zmniejszania objętości. Zakrzywiona konstrukcja ząbków, pozwala na proste i łatwe ciecie na ukos do włosa.

KUP TERAZ!

NOŻYCZKI DO CIĘCIA PROSTEGO

EEGO 5.8”

Nożyczki do cięcia prostego, pozwalają na uzyskanie idealnej prostej linii cięcia bez względu na to czy włosy są suche, czy mokre. Specjalnie zaprojektowane ostrza z wysokiej jakości stali, nie wywierają niepotrzebnego nacisku na włosy. Tną szybko i precyzyjnie.

KUP TERAZ!

Nie przep­ra­cowałem ani jed­ne­go dnia w swoim życiu.
Wszys­tko co ro­biłem,
to była przy­jem­ność.

Thomas Alva Edison

EEGO: Wejdź na wyższy poziom.

Wstąp do świata nożyczek EEGO.

Wszystkie modele posiadają regulowaną śrubę centralną i asymetryczny ergonomiczny uchwyt. EEGO są wykonane ręcznie, dzięki czemu stal mikrocząsteczkowa gwarantuje bardzo długą żywotność i jakość cięcia.

ZOBACZ FILM REKLAMOWY

Inne serie Excellent EgdesTM

W Excellent Edges jesteśmy najlepsi w tym, co robimy.

1st EDGES

EDGES

EXCELLENT EDGES

Edukatorzy Excellent Edges

Chcemy, aby współpraca z marką EE była dla Ciebie maksymalnie komfortowa. W związku z tym zapewniamy Ci bezproblemowy serwis i opiekę posprzedażową.
Zależy nam również na Twoim rozwoju zawodowym. W tym celu, jako jedni z pierwszych, organizujemy trójetapowe warsztaty pod okiem największych czempionów fryzjerstwa, w tym ambasadora Excellent Edges w Polsce – Roberta Palmy.

Nie jesteśmy zwykłym dostawcą sprzętu fryzjerskiego.

Claus Nissen

Edukator i Ambasador marki

Karierę w zawodzie fryzjera rozpoczął w 1990 roku. W swoim dorobku ma 11 lat pracy jako wykładowca w Duńskiej Szkole Fryzjerskiej. Od 2006 roku, w roli ambasadora Excellent Edges naucza fryzjerów na całym świecie innowacyjnych zasad cięcia, dzięki którym codzienna praca staje się zdecydowanie łatwiejsza i skuteczniejsza. Claus przedstawia nowe rozwiązania stosowane podczas strzyżenia, edukuje w zakresie wydajności pracy i prawidłowej postawy ciała, aby była zgodna z zasadami ergonomii.

Pete Walstab

Excellent Edges General Manager

Fryzjer od 25 lat, swoją zawodową karierę rozwijał w najlepszych salonach w Australii, sam będąc założycielem jednego z nich. Obecnie General Manager w Excellent Edges. Od 2001 roku pracuje jako główny szkoleniowiec i trener koncentrując się na propagowaniu innowacyjnych technik fryzjerskich w oparciu o filozofię cięcia 360 stopni na całym świecie. Pete jest doskonałym obserwatorem i nauczycielem. Jego niezwykłe zdolności znajdują odzwierciedlenie w modelach nożyczek Excellent Edges, których obecny kształt ewoluował przez lata doświadczeń fryzjerów na całym świecie.

Robert Palma

Ambasador marki w Polsce

Po prostu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu – Robert Palma.
Fryzjerstwem zajmuje się od 17 lat, jest uczestnikiem wielu szkoleń w kraju i za granicą (głównie marki Schwarzkopf). Na co dzień strzyże w salonie fryzjerskim w Szczecinie. Pracuje przy sesjach zdjęciowych na terenie całej Europy, przeprowadza metamorfozy do gazet i telewizji. Człowiek z ogromną pasją, odpowiednim podejściem do klientów i ogromnym poczuciem humoru. Jednym z jego największych atutów jest nienaganna prezencja.

Patricia Hillhammar

Edukator i Ambasador marki

Mistrzyni Szwecji w kategorii Trendy z 2008 r. Kreatywność i pasja doprowadziły ją do wielu prestiżowych nagród w konkursach na całym świecie. Złote medale na Stockholm Open Hair Trend Vision, podium w finale Wella International Trend Vision Award i Wella Color to największe sukcesy niezwykle utalentowanej Skandynawki. Patricia Hillhammar jest edukatorem marki Wella, prowadzi jeden z najlepszych salonów w Szwecji i zasiada w grupie Nordic, zrzeszeniu najbardziej utytułowanych fryzjerów w Skandynawii. Od 2015 roku jest jednym z dwóch Edukatorów marki Excellent Edges w Europie.

Dostępne, zamów teraz!

Wejdź w świat nożyczek dla każdego profesjonalisty.

Zamów teraz!

Wyłączny dystrybutor w Polsce

BEA BELEZA POLSKA Sp. z o.o., Sp.k.

ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Znajdź na mapie!

Darmowa przesyłka

Za przesyłkę kurierską

nie płacisz nic.

Sprawdź teraz!