EDGES

Strzyżenie na najwyższym poziomie

Linia nożyczek EDGES od Excellent Edges to perfekcyjnie wykonane modele nożyczek, których ostrza gwarantują idealne cięcie na najwyższym poziomie.
Edges pozwolą doświadczonemu fryzjerowi wznieść się na wyżyny swoich możliwości. Wszystkie modele Edges wykonane ze stali kutej, gwarantują długą żywotność i trwałość. Linie cięć są niezwykle precyzyjne, dzięki czemu można tworzyć zarówno fryzury klasyczne, jak i bardzo nowoczesne i ekstrawaganckie.
Z nożyczkami Edges odkryjesz na nowo swój potencjał!

Sprawdź teraz!
Loading...

EDGES

Poczuj niezwykłą swobodę ruchu!

EDGES BK

Komfort i swoboda podczas cięcia to niewątpliwie ogromna zaleta nożyczek Edges BK. Innowacyjna konstrukcja uchwytu zapewnia nożyczkom odpowiedni balans, który pozwala w pełni wykorzystać ich możliwości podczas strzyżenia włosów. Ten model doskonale sprawdza się w przypadku cięć punktowych oraz chipingu. Praca nożyczkami Edges BK to czysta przyjemność.

KUP TERAZ!

Ulubione nożyczki każdego Barbera!

BARBER BC70

Nożyczki do cięć prostych włosów suchych i mokrych. Nierdzewna stal i ręczne wykonanie dają gwarancję wytrzymałości na wiele lat, bez ostrzenia. Krótki uchwyt i długie ostrze sprawiają, że Edges Barber BC70 doskonale nadają się do techniki „nożyczki nad grzebieniem”. Wykorzystując całą długość ostrza, osiągamy maksymalne rezultaty mniejszym nakładem pracy. Szybkość i precyzja.

KUP TERAZ!

Pokaż swoje prawdziwe oblicze!

HAWK

Wyjątkowa konstrukcja krawędzi nożyczek Edges Hawk sprawia, że jest to idealne narzędzie do cięcia punktowego. Cały ciężar i moc rozłożone są na końcach ostrzy, a one same stają się „przedłużeniem” palców, zapewniając większą kontrolę i wyczucie podczas strzyżenia. Zaokrąglony kształt ostrzy pozwala na delikatną i zmiękczoną linię cięcia, zwłaszcza w europejskim typie włosów.
Z Edges Hawk postawisz „kropkę nad i” w każdym strzyżeniu!

KUP TERAZ!

Coś więcej niż degażówki!

EDGES BA5730

Nożyczki dla największych wirtuozów fryzjerstwa. Dzięki Edges BA 5730 osiągniesz niesamowite efekty i nadasz niepowtarzalną teksturę włosom. To nie są zwykłe degażówki. Edges BA5730 są w pełni wykonane ręcznie z najwyższej jakości stali zapewniającej większą trwałość i dłuższą żywotność. Pokochasz technikę cięcia nad grzebieniem a nadawanie tekstury będzie przyjemnością. Specjalnie zaprojektowana podpórka na 2 palce, do wykorzystania w obie strony, dla twardej i miękkiej linii cięcia.

KUP TERAZ!

 

Edukacja jest procesem trwającym przez całe życie. Nie jest istotne jakie szkolenia i warsztaty ukończyłeś jako fryzjer, zawsze masz przed sobą nowe możliwości, perspektywę rozwoju, a świat fryzjerstwa stoi przed Tobą otworem.

Claus Nissen

ZOBACZ FILM REKLAMOWY

Inne serie Excellent EgdesTM

W Excellent Edges jesteśmy najlepsi w tym, co robimy.

1st EDGES

EEGO

EXCELLENT EDGES

Edukatorzy Excellent Edges

Chcemy, aby współpraca z marką EE była dla Ciebie maksymalnie komfortowa. W związku z tym zapewniamy Ci bezproblemowy serwis i opiekę posprzedażową.
Zależy nam również na Twoim rozwoju zawodowym. W tym celu, jako jedni z pierwszych, organizujemy trójetapowe warsztaty pod okiem największych czempionów fryzjerstwa, w tym ambasadora Excellent Edges w Polsce – Roberta Palmy.

Nie jesteśmy zwykłym dostawcą sprzętu fryzjerskiego.

Claus Nissen

Edukator i Ambasador marki

Karierę w zawodzie fryzjera rozpoczął w 1990 roku. W swoim dorobku ma 11 lat pracy jako wykładowca w Duńskiej Szkole Fryzjerskiej. Od 2006 roku, w roli ambasadora Excellent Edges naucza fryzjerów na całym świecie innowacyjnych zasad cięcia, dzięki którym codzienna praca staje się zdecydowanie łatwiejsza i skuteczniejsza. Claus przedstawia nowe rozwiązania stosowane podczas strzyżenia, edukuje w zakresie wydajności pracy i prawidłowej postawy ciała, aby była zgodna z zasadami ergonomii.

Pete Walstab

Excellent Edges General Manager

Fryzjer od 25 lat, swoją zawodową karierę rozwijał w najlepszych salonach w Australii, sam będąc założycielem jednego z nich. Obecnie General Manager w Excellent Edges. Od 2001 roku pracuje jako główny szkoleniowiec i trener koncentrując się na propagowaniu innowacyjnych technik fryzjerskich w oparciu o filozofię cięcia 360 stopni na całym świecie. Pete jest doskonałym obserwatorem i nauczycielem. Jego niezwykłe zdolności znajdują odzwierciedlenie w modelach nożyczek Excellent Edges, których obecny kształt ewoluował przez lata doświadczeń fryzjerów na całym świecie.

Robert Palma

Ambasador marki w Polsce

Po prostu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu – Robert Palma.
Fryzjerstwem zajmuje się od 17 lat, jest uczestnikiem wielu szkoleń w kraju i za granicą (głównie marki Schwarzkopf). Na co dzień strzyże w salonie fryzjerskim w Szczecinie. Pracuje przy sesjach zdjęciowych na terenie całej Europy, przeprowadza metamorfozy do gazet i telewizji. Człowiek z ogromną pasją, odpowiednim podejściem do klientów i ogromnym poczuciem humoru. Jednym z jego największych atutów jest nienaganna prezencja.

Patricia Hillhammar

Edukator i Ambasador marki

Mistrzyni Szwecji w kategorii Trendy z 2008 r. Kreatywność i pasja doprowadziły ją do wielu prestiżowych nagród w konkursach na całym świecie. Złote medale na Stockholm Open Hair Trend Vision, podium w finale Wella International Trend Vision Award i Wella Color to największe sukcesy niezwykle utalentowanej Skandynawki. Patricia Hillhammar jest edukatorem marki Wella, prowadzi jeden z najlepszych salonów w Szwecji i zasiada w grupie Nordic, zrzeszeniu najbardziej utytułowanych fryzjerów w Skandynawii. Od 2015 roku jest jednym z dwóch Edukatorów marki Excellent Edges w Europie.

Dostępne, zamów teraz!

Wejdź w świat nożyczek dla każdego profesjonalisty.

Zamów teraz!

Znajdź salon

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
od 8.00 do 18.00.

Znajdź na mapie!

Darmowa przesyłka

Za przesyłkę kurierską
nie płacisz nic.

Sprawdź teraz!